• HR dropdown

Ideální místo pro odpočinek přímo v srdci Jeseníků

1Q 2020

dokončení stavby

24

apartmánů

11

parkovacích stání

91 mil. Kč

investiční objem

Spojení tradice a modernity

Špičkový design, který myslí na váš komfort

Velkoryse pojaté apartmány navrhli zkušení architekti s citem pro nejmenší detail. Každá jednotka má vlastní balkon či terasu a je zařízena vším, co potřebujete pro dokonalý odpočinek.

„Soudobé, až minimalisticky jednoduché pojetí staveb volně navazuje na tradiční tvarosloví původní architektury Jesenicka. K historii místa odkazujeme i fasádou apartmánových domů, které jsou kompletně obložené v horských oblastech tradičním štípaným šindelem.“

Unikátní lokalita

Prvotřídní zázemí pro zimní i letní sporty

Ideální umístění hned vedle lanovky Skiareálu Filipovice a v blízkosti dalších populárních sportovních center (Červenohorské sedlo, Praděd, Ramzová, Petříkov a Ostružná) dělají z apartmánů Filipovice místo, kam se budete rádi vracet po celý rok. Součástí každého domu je úschovna lyží či kol a sauna.

20. 11. 2018

Stavba Apartmánů Filipovice se stala Realitním projektem roku 2018

Apartmány Filipovice patří mezi ojedinělé stavby, a to nejen svou polohou, ale i architektonickým návrhem a kvalitou provedení. Tuto skutečnost ocenila nejen veřejnost, ale také odborná porota, která byla vybrána z řad architektů a realitních odborníků. Předání ocenění proběhlo na Realitním kongresu 2018 a projekt Apartmány Filipovice se tak stal ve všech třech kategoriích Realitním projektem roku 2018 v regionu Olomoucký kraj.

Těchto ocenění si velmi vážíme, motivují nás k tomu, abychom věnovali stejné úsilí nabídnout originální architekturu a kvalitu i u dalších staveb, které pro Vás připravujeme.

Za celý tým DOMOPLANu děkujeme.

8. 3. 2017

Studio Colllab o Apartmánech Filipovice

Soudobé, až minimalisticky jednoduché pojetí staveb volně navazuje na tradiční tvarosloví původní architektury Jesenicka. Základní hmotu stavby na obdélníkovém půdorysu ukončuje klasická sedlová střecha. Obě budovy jsou kompletně obloženy v horských oblastech tradičním štípaným šindelem. 

V kontrastu k „měkkému“, postupem času tmavnoucímu modřínovému obkladu, ubíhají z hlavního objemu stavby prostory lodžií. Ty pak krystalicky září barevnou skleněnou mozaikou a spolu se čtvercovými okny stejné barvy definují každý z domů.

7. 3. 2017

Seznamte se s krásami Jeseníků

Podívejte se na krátké video, ze kterého pochopíte, proč jsou nejvyšší hory Moravy lákavým cílem turistů v zimě i v létě.

Mjesto
Díky poloze přímo v srdci Jeseníků nabízí okolí Filipovic nepřeberné množství aktivit a zážitků pro všechna roční období.
Moglo bi vas zanimati

Planinski aparthotel „Lesní stráně“

Za prodaju

Planinski stanovi „Stará pošta“

mi pripremamo