• EN dropdown
  • For investors
Projects  >  Coming soon

Viladomy Samobor

Locality
Samobor, Croatia
Building type
Viladomy
Project status
Architektonická studie
Coming soon

Příjemné rodinné bydlení na předměstí Záhřebu

Prémiové bydlení mezi městem a přírodou

V projektu šesti viladomů na okraji chorvatského města Samobor se plně odráží pilíře přístupu DOMOPLANu k developmentu. Jedna z prvních vlaštovek naší rezidenční výstavby v Chorvatsku přinese prvotřídní rodinné bydlení na místě s vynikající dostupností služeb a zajímavou perspektivou dalšího rozvoje.
Lokalita se nachází pouhých 10 minut jízdy autem od Záhřebu. V těsné blízkosti najdete základní školu, kterou v budoucnu doplní ještě soukromá škola a školka, pěšky (nebo na kole) se snadno dostanete za nákupy i za sportem. Malebné město Samobor je navíc historicky vyhledávané jako výchozí bod pro výlety do nedalekého přírodního parku Žumberak-Samoborsko Gorje s takřka nekonečnými možnostmi aktivního trávení volného času.

Udržitelný a zelený projekt

Celý projekt je koncipovaný s ohledem na maximální udržitelnost a šetrnost vůči svému okolí. Třípodlažní viladomy s podzemními garážemi nabídnou variabilní skladbu bytů od menších do 50 m2 po velké rodinné byty. Samozřejmostí je balkon nebo terasa ke každé jednotce.  Mikroklima zpříjemní dostatek zeleně ve společném parku, jehož součástí bude i dětské hřiště.

Architekti projektu: Atelier RAW
Počet jednotek: 78
Investiční objem: 21 mil. € bez DPH
Plánované zahájení: 1Q/2024
Are you interested in the upcoming project?
Leave us your contact and get up-to-date information firsthand.
Email
?